Logo: BIP Logo: Facebook
  • Wersja językowa:
  • PL
  • EN
  • DE

Aktualności

Konsultacje społeczne ws. planowanej budowy spalarni w Marszowie

Wójt Gminy Żary informuje o podjęciu z własnej inicjatywy konsultacji społecznych w sprawie planowanej spalarni odpadów w Marszowie (pełna nazwa: „Budowa elektrociepłowni na paliwa alternatywne wraz z instalacją do przesyłu ciepłej wody dla Łużyckiego Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie”.
Konsultacje społeczne trwają od 7 do 28 maja 2024r. i mają charakter ankiet skierowanych przede wszystkim do mieszkańców miejscowości Olszyniec, Marszów, Siodło i Kadłubia. 
W konsultacjach mogą brać udział wszyscy mieszkańcy stale zamieszkali na obszarze Miejscowości Olszyniec, Marszów, Siodło i Kadłubia, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych oraz organizacje pozarządowe działające na terenie w.w. miejscowości. W konsultacjach mogą wziąć udział również pozostali mieszkańcy z terenu Gminy Żary, stale zamieszkali w Gminie Żary, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych
Ankiety można pobrać u sołtysów danych miejscowości lub w Urzędzie Gminy. Informacja o konsultacjach wraz ze wzorem ankiety dostępna jest także na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Żary (BiP) w zakładce „Konsultacje społeczne”. Wypełnione ankiety można składać do 28 maja do godz. 15:00 na biurze podawczym w Urzędzie Gminy Żary.
Ważne – ankiety niewypełnione lub niepodpisane oraz ankiety złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.  

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: ukraina_pomagamyBaner: Na co idą moje pieniądze?Baner: konsultacjeBaner: info_z_gminy_zary
Baner: baner_sciekiBaner: Gospodarka odpadamiBaner: Czyste powietrzeBaner: odpady_harmonogram
Baner: SIP GISONBaner: e-mapaBaner: sms_banerBaner: swiatlowod
Baner: euroregion_nsbBaner: PSE

Kontakt - stopka

Gmina Żary

URZĄD GMINY ŻARY
Al. Jana Pawła II 6
68-200 Żary
 
 
tel. 68 470-73-00
fax. 68 470-73-03
e-mail
EPUAP:
/GminaZary/SkrytkaESP
/GminaZary/skrytka
Nr konta: PKO BP
75 1020 5402 0000 0602 0351 3405
 
GMINA ŻARY
Al. Jana Pawła II 6
68-200 Żary
 
NIP 9282078465
REGON 970770681

GMINA ŻARY w pigułce

Gmina Żary to gmina wiejska w województiwe lubuskim, w powiecie żarskim. Zajmuje powierzchnię 294 km kw. i liczy 12 242 mieszkańców, zamieszkujących dwadzieścia cztery sołectwa. Sąsiaduje z gminami: Jasień, Lipinki Łużyckie, Przewóz, Wymiarki, Iłowa, Żagań,...
więcej