Aktualności

„Fax” Bieniów ma już wyremontowaną szatnię sportową

  • 18-10-2021
17 października br. Odbyło się uroczyste otwarcie nowo wyremontowanej szatni sportowej w Bieniowie.Uroczystość otworzył Wójt Gminy Leszek Mrożek. W  uroczystości wzięli również udział Robert Skowron- Prezes LZPN oraz członek zarządu PZPN, Zenon Chmielewski- Wiceprezes  LZPN w Zielonej Górze, Antoni Chabraszewski- radny wsi Bieniów, Jacek Kaźmierczak- prezes „Faxu”,Aneta Winnicka- sołtys Bieniowa, Wiesław Zaleszczak- Przewodniczący Zarządu Podokręgu Żary LZPN oraz mieszkańcy Bieniowa.
Cieszę się, że udało nam się zrealizować tą inwestycję, na którą długo wszyscy czekaliśmy- w swoim przemówieniu mówił Wójt gminy.  Inwestycja w całości  została sfinansowana przez gminę i wyniosła 155.000 złotych. Wójt zwrócił się do członków klubu o to, aby dbali o wyremontowany, czysty i odświeżony obiekt.  Na ręce prezesa „Faxu” Wójt Gminy  przekazał sprzęt sportowy i  talon w wysokości 2.000 zł na doposażenie wyremontowanego obiektu. 
Sprzęt sportowy przekazał również klubowi  W-ce prezes LZPN i podkreślił, że cieszy go niezmiernie, że takie obiekty w małych wsiach są  realizowane bo służą one całym społecznościom lokalnym.  
W trakcie imprezy odbył się mecz pomiędzy „Faxem” Bieniów, a „Iskrą” Jabłoniec. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:2.
Dziękujemy klubowi oraz sołtysowi  Bieniowa za przygotowanie uroczystości i poczęstunku dla przybyłych  gości.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją