Wydarzenia

Wójt odwiedził w domach pary małżeńskie obchodzące swój Jubileusz

  • 01-12-2022
18 listopada 24 pary małżeńskie z terenu naszej gminy świętowało jubileusze małżeńskie. Niestety ze względów zdrowotnych nie wszyscy zaproszeni Jubilaci mogli być obecni na tej uroczystości. 30 listopada, Wójt Gminy Żary Leszek Mrożek odwiedził małżeństwa w ich domach. 
Gospodarz gminy udał się z wizytą do Państwa:Józefy i Kazimierza Jarymowicz z Łazu, Albiny i Edwarda Radojewskich z Mirostowic Dolnych oraz Natalii i Zygmunta Karpowicz ze Stawnika. Przekazał parom małżeńskim medale nadane im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz listy gratulacyjne. Złote Pary otrzymały również upominki.
- Zawsze z wielkim szacunkiem słucham małżonków, którzy podają nam recepty na długoletnie pożycie małżeńskie. Zrozumienie, miłość, wsparcie nawet w czasem trudnych chwilach zawsze się sprawdzają. Życzę trwania w tej pięknej miłości, którą przyrzekaliście sobie na ślubnym kobiercu oraz doczekania w zdrowiu i pogodzie ducha Brylantowych Godów- mówił L. Mrożek gratulując małżonkom pięknych jubileuszy. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Złote pary odwiedzone w domu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją