Aktualności

10-letnia zawodniczka Sparty Grabik doceniona przez wójta

  • 08-11-2023
Joanna Frątczak, zawodniczka Sparty Grabik wywalczyła awans do finałów ogólnopolskich Turnieju  Gry 1x1, które odbędą się  17 listopada na PGE Narodowym w Warszawie.
Joasia jest też mieszkanką gminy Żary, dlatego wójt Leszek Mrożek, postanowił nagrodzić ją bonem podarunkowym na kwotę 550 zł. Życząc dalszych sukcesów na boisku.
– Zawsze z wielką radością i dumą wspieram młode talenty-podkreślał wójt podczas spotkania z Asią – Jesteś niesamowita, Pokazałaś, że twoja ciężka praca, zaangażowanie i determinacja zasługują na wyróżnienie.
Asia wywalczyła sobie awans do etapu ogólnopolskiego konkursu podczas lubuskiej edycji turnieju 20 września 2023r. w Rzepinie. Zdobyła tam trzy nagrody indywidualne: Najlepszej strzelczyni, Najlepiej broniącej oraz Najlepszej zawodniczki. Wówczas w zmaganiach w rocznikach 2013, 2014 i 2015 wzięło udział niemal 90 chłopców i dziewczynek z całego województwa.
10-lata z Grabika jest jedną z kilku dziewcząt trenujących w Sparcie Grabik osiąga bardzo dobre wyniki w grze mieszanej z chłopcami. Jest podstawową zawodniczką w swojej kategorii wiekowej i dużym wzmocnieniem klubu

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Asia Frątczak piłkarka talon

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją