Sport

Kluby Sportowe

  • 10-07-2018
 
1.
 
Uczniowski Klub Sportowy Karate Katana
 
Prezes:
Andrzej Jasiński
Sekretarz:
Damian Hendoszko
Skarbnik:
Mariusz Czapliński
 
 
Andrzej Jasiński
Tel. 792-196-817
 
2.
 
Wiejski Klub Sportowy „Łaz”
 
Prezes:
Janina Wilga
Wiceprezes:
Wiesław Śrutwa
Skarbnik:
Renata Rogalska
Sekretarz:
Jarosław Bujak
Członek zarządu:
Paweł Dobrzyński
 
 
Janina Wilga
Tel. 725-044-478
 
3.
 
Klub Sportowy „Sparta” Grabik
 
Prezes:
Piotr Makowski
Wiceprezes:
Marek Szymczak
Kacper Koziński
Skarbnik:
Tomasz Flaga
Sekretarz:
Marcin Cielecki
Członek zarządu:
Gracjan Szymański
Marek Flaga
 
 
Piotr Makowski
Tel. 790-640-337
 
4.
 
Ludowy Klub Sportowy „Mirostowiczanka”
 
Prezes:
Andrzej Smoliński
Wiceprezes:
Damian Majcher
Sekretarz:
Julian Olszewski
Skarbnik:
Jarosław Podhajny
Członek zarządu:
Kacper Sawicki
 
Andrzej Smoliński
Tel. 694-500-775
 
5.
 
Ludowy Zespół Sportowy „FAX”
 
Prezes:
Jacek Kaźmierczak
Wiceprezes:
Dariusz Kaźmierczak
Sekretarz:
Bogumił Kowalczewski
 
 
Jacek Kaźmierczak
Tel. 600-548-442
 
6.
 
Ludowy Zespół Sportowy „Delta” Sieniawa Żarska
 
Prezes:
Łukasz Pokrywiecki
Wiceprezes:
Jacek Wieczyński
Artur Michalski
Skarbnik:
Andrzej Czerniec
Członek zarządu:
Ryszard Majda
 
 
Łukasz Pokrywiecki
Tel. 888-035-663
 
7
 
Ludowy Zespół Sportowy „PIAST” Lubanice
 
Prezes:
Grzegorz Pietrowiak
Wiceprezes:
Dariusz Kmiecik
Dariusz Falkowski
Sekretarz:
Sebastian Wójcik
Skarbnik:
Michał Płochocki
Członek zarządu:
Radosław Krukowski
Edward Falkowski
 
 
Grzegorz Pietrowiak
Tel. 697-567-705
 
8
 
Wiejski Klub Sportowy Zieloni Drożków
 
Pełniący obowiązki Prezesa: Adrian Bagiński
Skarbnik:
Dariusz Kojowski
Sekretarz:
Artur Rybaczek
 
 
Artur Rybaczek
Tel. 663-402-300
 
9
 
Ludowy Klub Sportowy „Błękitni” Olbrachtów
 
Prezes:
Andrzej Grębowiec
Wiceprezes:
Leszek Stolka
Skarbnik:
Zbigniew Sałandziak
Sekretarz:
Adam Duda
Członek zarządu:
Marek Strojny
Edward Suchojad
 
 
Marek Strojny
Tel. 602-781-145
 
10
 
Ludowy Zespół Sportowy „Zorza” Kadłubia
 
Prezes: Stanisław Błaszkiewicz
Wiceprezes:
Antoni Michalczuk
Skarbnik:
Tomasz Mędorowicz
 
Członek zarządu:
Wojciech Olszewski
Krzysztof Galuba
 
 
Tomasz Mędorowicz
Tel. 697-374-425
 
11
 
Uczniowski Klub Sportowy KARATE „ SEIKEN”
 
Prezes:
Tomasz Fiedor
Sekretarz:
Włodzimierz Kaczmarek
Skarbnik:
Piotr Pięta
 
 
Tomasz Fiedor
Tel: 602-189-253

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją